• 0850 000 00 00
  • info[@]firma-rehberin.com

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları Nedir?

Youtube günümüzde en çok kullanılan video paylaşım alanıdır. Yediden yetmişe her yaştan ve her kesimden, her milletten insanın gününün büyük çoğunluğunu geçirdiği Youtube gün geçtikçe büyümeye ve popülaritesine popülerlik eklemeye devam ediyor. Youtube Reklamları Nedir; Youtube reklamları, video izleme mecrası olan Youtube’da verilen reklamlara konulan isimdir. Youtube reklamları tıklandıkça ücretlendirilmesi sayesinde bu yolu tercih eden kişilere avantaj sağlamaktadır. Firma-Rehberin.com tüm sosyal platformlardaki reklamlarınızı olduğu gibi, Youtube reklamlarınızı da başarılı bir şekilde yönetebilmektedir.

Neden Youtube’da Reklam Vermelisiniz?

Youtube’da reklam vermek büyük bir avantaj çünkü çok popüler bir video izleme platformu. Milyarlarca kişi, günde milyarlarca video izliyor. Öyle ki Youtube hem görsel hem de işitsel bir platform olduğundan daha da etkileyici olduğu atlanamaz bir gerçek. Üstelik bu reklamlar Ülke sınırlarını da aşarak yurt dışından dahi izlenme alabiliyor. Size düşen sadece Firma-Rehberin.com gibi profesyonel bir firma ile anlaşıp, bütçenizde bir belirleme yapmanız.

Youtube Reklamları Çok Etkili!

Youtube reklamları etkileşimli reklamlardır. Karşısındakini etkiler ve hedef kitleye verdiği mesaj ile çoğunlukla da geri dönüş alı. Bu sayede firma da daha tanınır hale gelir, ürün ve hizmetini daha kolay bir şekilde satar.

Youtube Benden Ne Zaman Ödeme Alır?

Youtube reklam videolarının ilk otuz saniyelik bir bölümü için asla bir ücret talep etmiyor. 30 saniyeden sonra hala izlenen ve tıklanan reklam videoları var ise ücretlendirme işte bu noktada başlıyor.

Youtube Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!