• 0850 000 00 00
  • info[@]firma-rehberin.com

Yandex Reklamları

Yandex Reklam

Yandex Reklamları Nedir?

Yandex son yıllarda ülkemizde de sıkça kullanılan arama motorudur. En çok kullanılan arama motorları sırlamasında ilk sıralarda yer almakla birlikte, milyarlarca insan her gün Yandex ile internet üzerinden arama yapmaktadır. Yandex reklamları nedir? Sorusuna gelecek olursak, Yandex reklamları, Yandex arama motorunda arama yapan kullanıcıların, firmanız ile karşılaşma olasılığını arttırma çalışmasıdır. Kullanıcıların karşısına çıkan firmanızın bilinirliği daha fazla artmakta ve markalaşma yolunda ilerlemek de daha mümkün olmakta.

Neden Yandex Reklamlarını Kullanmalısınız?

Yandex reklamlarının mantığı aslında Google Adwords ile aynı yapıda olması ile birlikte, ücretleri çok daha makuldür. Bu da aslında en dikkat çeken özelliklerinden birisidir. Reklamlar firmamıza oldukça fazla katkı sağlamakla birlikte kısa sürede farkları görebilmek de olasıdır.

Yandex Reklamları Hangi Açıdan Avantaj Sağlar?

Yandex diğer arama motorlarına kıyasla çok daha temiz görünümlü bir sitedir. Reklamlarınız burada daha çok dikkat çekeceği gibi tıklanmalarınızdaki artışı da kısa zamanda gözlemleyeceksiniz.

Neden Profesyonel Bir Ekip Tarafından Yapılmalı?

Yandex reklamları, profesyonel ve işinde deneyimli ve istekli bir ekip tarafından yapılmalıdır. Öyle ki işinde uzman olan bir ekip bu çalışmaların hepsini çok daha verimli ve kolay bir şekilde yürütecektir. Firma-Rehberin.com sizin için bütün bunları en sağlıklı şekilde yapmakla birlikte, daha pek çok hizmeti de bünyesinde bulundurmanın mutluluğunu yaşıyor. Kukumav.net ile çalışanların gözü asla arkada kalmıyor.

Google Ads Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!