• 0850 000 00 00
  • info[@]firma-rehberin.com

Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Günümüz dünyasında ve gelişmelerinde web teknolojisinin yeri atlanamaz bir gerçek. Web siteleri artık hayatımızın her alanına girmiş durumda. Bankacılıktan, alışverişe kadar hemen hemen çoğu işimizi artık web siteleri yolu ile halledebiliyoruz. Web tasarım ise bu sitelerin genel görünüşünün tasarımını kapsayan, arama motorları aracılığı ile insanların o web sitesine erişmesini sağlayan sistemin genel adıdır. Web tasarım nedir? sorusunun cevabı bu olmakla birlikte her zaman profesyonel ellerce hazırlanmalıdır.

Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?

Web sitelerinin önemi günümüzde çok büyük. Web sitesi artık her firmanın vazgeçilmez bir unsuru. Çünkü web siteleri sizi internet üzerinden tanıtan yardımcı araçlardır. Bir nevi teknolojik bir kartvizit demek de doğru olacaktır. Sizinle irtibat kurmak isteyen veya sizler ile iş yapmak isteyen müşterilerin ilk bakacağı yer elbette ki web siteniz olacaktır.

Çeşitli araştırmalara göre web sitelerinin insan algısı üzerindeki etkisi öylesine büyüktür ki, müşteriler web sitelerine girdiklerinde ilk beş saniye çok önemlidir. Göze hitap eden, karmaşıklıktan uzak web sitelerinde insanlar kalmaya devam ederken, karmaşık ve göze hitap etmeyenleri ise genellikle beş saniye içinde terk etmektedir.

Web tasarım işi her zaman profesyonel ellerce yapılmalı. Firma-Rehberin.com sizin için tam da bunu sağlıyor. Profesyonel ekibi ile web sitenizi en iyi grafiksel tasarımlar ile donatarak sizin, internet üzerinden kendinizi çok daha iyi tanıtabilmenize olanak sağlıyor.

Web Sitesi Tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!