• 0850 000 00 00
  • info[@]firma-rehberin.com

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları Nedir?

Twitter günümüzde en çok kullanılan bir mikroblog ve sosyal ağ sitesidir. Sınırlı karakterler ile etrafımızdakiler ile paylaşımlarda bulunabilmemize olanak verirken, aynı zamanda çevremizde ve gündemde olup bitenlerden de haberdar olmamızı sağlayan bir araçtır. Twitter böylesine hayatımızın içindeyken, Twitter reklamları da elbette ki bir o kadar hayatımızın içinde. Twitter reklamları nedir?; Twitter kurallarına uygun olarak her türlü kendi firmamızı tanıtma çabasına ve bu alanda belli ödemeler yaparak reklam vermeye Twitter reklamları diyoruz.

Neden Twitter’da Reklam Vermelisiniz?

Twitter, çok fazla talep alan ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan bir sosyal ağ sitesi. Twitter gibi trafiği çok olan sosyal ağlara vereceğiniz her reklamın tıklanma oranı da bir o kadar fazla olmaktadır.

Twitter Reklamlarının TV Reklamlarından Farkı Nedir?

Buradaki en büyük fark bütçe aslında. Herkes bir tv reklamı veremezken, Twitter bize küçük bir firma dahi olsak makul fiyatlar ile reklam verme şansı sağlıyor. Öyle ki son yıllarda da internetin gelişmesi ve dünyamızın değişmesi ile birlikte reklamcılık faaliyetleri de daha çok sosyal ağlar üzerinden sağlanmaktır. Firma-Rehberin.com tüm bu işlemleri sizleri hiç yormadan, gayet makul fiyatlar ile yerine getirebildiği gibi değişimi kısa vadede görebilmenize de olanak sağlıyor.

Etkileşim Çok Önemli!

Klasik reklamcılıkta etkileşim bulunmamakla birlikte tek yönlü bir iletişim sistemi içermekteydi. Oysa Twitter reklamları ile oldukça yüksek bir etkileşim sağlanabilmektedir.

Twitter Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!