• 0850 000 00 00
  • info[@]firma-rehberin.com

Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları Nedir?

Linkedin iş dünyasının yıllar yılı en çok kullandığı platformların başında geliyor. İş dünyasının baş tacı da diyebiliriz. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak eğlence amacı taşımıyor, daha çok profesyonel iş ağı olarak kullanıcılarına hizmet veriyor. Burada verilen reklamların her biri de Linkedin reklamları olarak adlandırılıyor. Linkedin yıllardır popülerliğinden ve vizyonundan bir şey kaybetmemişken, pek çok işletme de haliyle buraya reklam vermek istiyor.

Neden Linkedin’e Reklam Vermelisiniz?

Linkedin’e reklam vermelisiniz çünkü Linkedin her şeyin başında vizyon sahibi bir ağ, bir topluluk. Her zaman ciddiye alınmış bir platform ve buraya vereceğiniz reklamlar da şüphesiz ki ciddiye alınacaktır. Firma-Rehberin.com bu işlemi sizin için oldukça makul ücretlere yapabilmenin yanı sıra, firmanızın tanınırlığının artması için de elinden geleni yapıyor.

Linkedin Reklamları Kaça Ayrılır?

Linkedin reklamları alanında beşe ayrılır. Metin, reklamları, sponsorlu reklamlar, display reklamlar, sponsorlu Linkedin mailleri, Şirket takip reklamları bunlara örnektir. Hepsi farklı şekillerde uygulanmakta ve farklı amaçları olmakla birlikte bu işlemlere ayıracak yeterli zamanınız yok ise Firma-Rehberin.com sizin için bütün bunları halledebilmekte.

Potansiyel Müşterilere Ulaşmak Artık Çok Daha Kolay!

Günümüz teknolojisi ve Linkedin reklamları sayesinde potansiyel müşterilerimize artık bir tık kadar yakınız. Linkedin reklam imkanları sayesinde artık işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Linkedin Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!