• 0850 000 00 00
  • info[@]firma-rehberin.com

Kategori Reklamları

Firma Rehberin'de yüzlerce firma kategorisi bulunmaktadır. Firma-Rehberin.com Kategori Reklamları ile istediğiniz kategorilerde ve bölgelerde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Örneğin Kadıköy ilçesinde Restaurant'ınız olsun. Kadıköy ilçesinde hizmet veren tüm restaurant, dönerciler, köfteciler, pideciler, kebapçılar kategorilerinde hizmet gösteren firmaların sayfasında reklam gösterebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz. Bu sayede Kadıköy'de dönerci sorgulaması yapan kullanıcılara da sizin reklamlarınız gösterilir.

Reklamlar Nerede Görünecek?

Kategori reklamlarında, reklamlarınız iki yerde görüntülenir. Hem kategori sayfalarında, hemde firma sayfalarında.

Firma Rehberi Kategori Reklamları

Reklamlarınız kategori sayfalarında sol üst bölümde görünür ve tıklandığında ister rehber sayfanıza, isterseniz kendi web sitenize yönlendirilir.

Firma Rehberin Kategori Reklamları

Reklamlarınız hedeflediğiniz kategoride hizmet veren firmaların sayfasında görüntülenir ve tıklandığında ister rehber sayfanıza, isterseniz kendi web sitenize yönlendirilir.


Nasıl Kategori Reklamı Verebilirim

Rehberimizde Kategori Reklamı vermek için Yönetim Paneli / Hesabım sekmesi altından "Yönet" butonuna tıklayıp, açılan sayfada sağ üst bölümdeki Kategori Reklamları butona tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.

Kategori Reklamları ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!